trenarrues

MX-40 Nedir?

Çok Amaçlı Bakım Spreyi wd40 - Multi purpose care spray

MX-40 ÇOK AMAÇLI ÜRÜN BEŞ TEMEL FONKSİYONU YERİNE GETİRİR:

YAĞLAR: Ürünün içeriğindeki kayganlaştırıcı maddeler, geniş bir şekilde dağılarak tüm hareketli parçalara sıkıca tutunur.

NÜFUZ EDER: WD-40 Çok Amaçlı Ürün, pas ve metal arasındaki bağı gevşeterek sıkışmış, donmuş veya paslanmış metal parçalarını serbest bırakır.

KORUR: Ürün, aşınmaya dayanıklı malzemeler sayesinde metal yüzeyleri koruyarak nem ve diğer aşındırıcı unsurlara karşı koruma sağlar.

ORTADAN KALDIRIR: WD-40 Çok Amaçlı Ürün kir, pasak ve yağın altına nüfuz eder. Ürün, alet, ekipman ve araçlardaki yapışkan maddelerin giderilmesinde kullanılır. Sıvı haldeki (örn. galon) WD-40 Çok Amaçlı Ürün, yapıştırıcıları çözerek yüzeye tutunan fazla yapıştırıcının kolayca uzaklaştırılmasına olanak sağlar.

NEMİ UZAKLAŞTIRIR: WD-40 Çok Amaçlı Ürün nemi uzaklaştırarak elektrik sistemlerini hızla kurutur, böylece nemden kaynaklanan kısa devreleri ortadan kaldırır.

MX-40 ÇOK AMAÇLI ÜRÜNÜN İÇERİĞİ NEDİR?

MX-40 Çok amaçlı ürün, evde, garajda veya fabrikada kullanıma yönelik çok yönlü bir çözümdür. Çeşitli metal yüzeylerde yağlanma, nüfuz, su deplasmanı, temizleme ve korozyon koruması sağlamak üzere yağlama yağları, performans katkı maddeleri, yüzey aktif maddeler ve solventlerin bir araya getirildiği kompleks bir karışımdır. Kanserojen, teratojen veya mutajen içermez. Ağır metal içermez. SVHC (Yüksek Önem Arz Eden Maddeler) kapsamındaki herhangi bir maddeyi içermez. Ayrıca silikon da içermemekte olup, MX-40’ın içeriğinde asit bulunmamaktadır.

MX-40 ÇOK AMAÇLI ÜRÜNÜN RAF ÖMRÜ NEDİR?

MX-40, yüksek dereceli spesifikasyonlara göre tasarlanmış ve üretilmiş kalıcı etkiye sahip bir üründür. Ürünün, kendisinden beklendiği gibi neredeyse süresiz olarak işlev görmeye devam etmesi gerekir. Ancak, ürünün fiili performansı, aerosol kutularındaki valf tertibatı gibi mekanik elemanların uzun ömürlülüğünden etkilenir. Bu nedenle, raf ömrünün üretim tarihinden itibaren 5 yıl olduğu kabul edilmektedir; bununla birlikte, ürün genellikle beklendiği gibi görevini başarıyla yerine getirir. MX-40, 4 santigrat derece ile 54 santigrat derece arasında saklanmalı ve kullanmadan önce her zaman çalkalanmalıdır.

Whatsapp
Mr. Maxray
Mr. Maxray
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1